Current requirements

S nástupem ihned/dohodou hledáme uchazeče na následující pozice

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT

Podmínkou pro uchazeče je

  • ukončené studium na právnické fakultě
  • zájem o soukromé právo
  • pokročilá znalost angličtiny

Co můžete očekávat

  • už od začátku se budete podílet na nejzajímavějších případech z oblasti soukroméno práva v Praze
  • osvojíte si širokou oblast práva
  • vyzkoušíte si spolupráci s daňovými, účetními a finančními experty EY, v Česku i v dalších více než 150 zemích světa
  • poznáte dlouhodobě udržitelný styl právní práce
  • poskytneme Vám dostatek času na řádnou přípravu na advokátní zkoušky
  • zúčastníte se tuzemských i zahraničních školení v rámci sítě EY Law
  • nabízíme 7 týdnů studijního volna k přípravě na advokátní zkoušky
  • poskytujeme zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, výuku angličtiny, 5 týdnů dovolené, 5 sick days, zvýhodněné mobilní tarify, zajištění Multisport karty, občerstvení – nápoje, ovoce a zelenina

STUDENT

  • ukončený 2. ročník studia
  • znalost angličtiny, znalost němčiny je výhodou
  • ochota pracovat minimálně 2 dny v týdnu

  • dáme Vám reálné právní úkoly už od začátku
  • vždycky bude poblíž kolega, který Vám poradí, jak na to
  • stanete se součástí globální sítě EY Law
  • můžete si flexibilně upravit pracovní dobu dle studijních potřeb

FAKTURANTKA

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • pokročilá znalost excelu a komunikační znalost angličtiny
  • zkušenosti s prací ve fakturačních systémech

Pracovní náplň

  • kompletní fakturace právních služeb, tj.:
    • příprava podkladů dle instrukcí manažerů (zpracování a úprava pracovních výkazů v excelu)
    • vystavování faktur
    • práce s interním systémem skupiny EY

Nabízíme

  • flexibilně rozloženou pracovní dobu (40 hodin týdně)
  • dobré finanční ohodnocení a stabilní zázemí, stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 sick days, zvýhodněné mobilní tarify, výuku angličtiny, zajištění Multisport karty, dobře dostupnou kancelář – Praha 1  Florentinum, občerstvení – nápoje, ovoce a zelenina

ADMINISTRATIVA - recepční / kurýr

  • vhodné pro studentky a studenty již od 1. ročníku VŠ
  • volitelné dny docházky podle časových možností
  • pro studenty právnických fakult příležitost k  plynulému přechodu na odbornou pozici
  • odměna 110 Kč / hod.
  • občerstvení – nápoje, ovoce a zelenina, stravenky
  • pro recepční a administrativu - nutná pokročilá znalost angličtiny, základní zkušenost s administrativou a MS Office výhodou
  • kurýr – pochůzky a zařizování po Praze, řidičský průkaz výhodou, proplacení kupónu MHD
  • uvítáme dlouhodobou spolupráci

V případě Vašeho zájmu vyplňte přihlašovací formulář.